Jako spedycja międzynarodowa oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań logistycznych dedykowanych dla wymagających klientów branży chłodniczej w kraju i za granicą, począwszy od doradztwa i wyceny tras, poprzez wybór odpowiedniego środka transportu i przygotowanie stosownej dokumentacji oraz odpraw celnych i obsługi na przejściach granicznych, skończywszy na nadzorze całego procesu transportowego z zachowaniem ciągłości łańcucha chłodniczego.
Kierunek Transport Skandynawia stanowi główny obszar operacyjny naszej działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry, jako operator logistyczny pomiędzy Polską, Szwecją, Norwegią, Danią i Finlandią, możemy sprawnie i bezpiecznie przemieścić powierzony nam ładunek i dostarczyć na czas we wskazane miejsce, zarówno latem jak i zimą, w okresie szczególnie trudnym i wymagającym.
Transport chłodniczy jest naszą domeną i stanowi główny profil naszej działalności , niemniej z powodzeniem podejmiemy się organizacji transportu towarów neutralnych które da się przewieść w naczepach ze sztywną zabudową.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, przez 24h na dobę!